Zaproszenia ze wstążką wsuwane

Przedstawiamy Państwu zaproszenia ślubne ze wstążką wsuwane w okładkę z metalizowanego papieru. Jest to najmodniejszy wzór w tym sezonie ślubnym i jednocześnie są to najchętniej wybierane zaproszenia ślubne. Elegancji dodaje delikatna wstążeczka wykonana z satynowanego materiału, która świetnie ozdabia zaproszenia.
 

jakość

 

zaproszenia ślubne teksty

 

zaproszenia ślubne teksty

(dane, nazwiska, nr telefonów Młodej Pary zmienione na potrzeby strony www)

 

Jakie wzory zaproszeń wybierane są najczęściej?

Klienci chętnie decydują się na połączenie papieru w kolorze czekolady oraz ecru ze wstążką w odcieniu ecru. Równie często wybierane są zaproszenia ślubne w kolorze czekolady, starego złota i złota. Trzecim bestsellerem w tym roku są zaproszenia ślubne w kolorach: okładka stare złoto, środek zaproszenia ecru, wstążka ecru.

Opis zaproszeń ślubnych.

Zaproszenie składane jest na trzy części, na zewnętrznej stronie wydrukujemy dowolny tekst, taki jak imiona młodej pary, datę ślubu a także napis zaproszenie lub zawiadomienie.
W środku zaproszenia wykonujemy dowolny tekst, można posłużyć się gotowymi projektami, które prezentujemy w zakładce Teksty. Dodatkowo bez żadnej dopłaty wykonujemy personalizację gości, tzn. drukujemy w środku zaproszeń nazwiska gości.
Zaproszenie ślubne wsunięte jest w okładkę wykonaną z metalizowanego papieru (do wyboru dziesięć kolorów papieru). Na okładkę nasunięta jest satynowa wstążka (do wyboru 16 kolorów wstążek). Wstążki są już zawiązane i nasunięte czyli zaproszenia ślubne są gotowe do wręczenia gościom.